Yhteystiedot

Edustajat palveluksessasi – ota yhteyttä

Yhteystiedot

Myynti ja markkinointi

Arttu Vuoristo

Projektimyynti

Arttu Vuoristo

+358 50 357 5508

arttu.vuoristo@recion.com

Laura Pulliainen

Projektimyynti ja Markkinointi

Laura Pulliainen

+358 50 463 6122

laura.pulliainen@recion.com

Projektimyynti

Kimmo Syrjä

+358 40 058 8548

kimmo.syrja@recion.com

Projektimyynti, maakaasu

Olli-Pekka Nummi

+358 40 577 7745

olli-pekka.nummi@recion.com

Olli Poutiainen

Myynti, valmistus

Olli Poutiainen

+358 400 374 730

olli.poutiainen@recion.com

Esa Kukkola

Myynti, valmistus

Esa Kukkola

+358 50 342 7549

esa.kukkola@recion.com

Esa Räihä

Vientimyynti, valmistus

Esa Räihä

+358 40 544 0530

esa.raiha@recion.com

Pekka Poutiainen

Sinkitys

Pekka Poutiainen

+358 40 830 7342

pekka.poutiainen@recion.com

Voimahuolto

Juha Tolonen

+358 50 443 1490

juha.tolonen@recion.com

Voimahuolto

Jarkko Lehtonen

+358 40 779 6987

jarkko.lehtonen@recion.com

Jukka Hämäläinen

Ydinvoima

Jukka Hämäläinen

+358 40 557 8158

jukka.hamalainen@recion.com

Andrey Usachev

Myynti, Baltia

Andrey Usachev

+372 58868155

andrey.usachev@recion.com


Suunnittelu, hankinta, tehdas ja työmaaresurssit

Jyrki Mettälä

Suunnittelu

Jyrki Mettälä

+358 40 729 9064

jyrki.mettala@recion.com

Mika Toivonen-Flinkman

Hankinta

Mika Toivonen-Flinkman

+358 50 390 5814

mika.toivonen@recion.com

Veikko Suihkonen

Tehdas

Veikko Suihkonen

+358 50 439 6606

veikko.suihkonen@recion.com

Työmaaresurssit

Katri-Helena Kolmonen

+358 50 413 2540

katri-helena.kolmonen@recion.com


Johto

Jari Salo

Toimitusjohtaja

Jari Salo

+358 50 543 4998

jari.salo@recion.com

Mika Streng

Projektit

Mika Streng

+358 40 573 4078

mika.streng@recion.com

Myynti ja markkinointi

Sami Lahdensuo

+358 40 505 1878

sami.lahdensuo@recion.com

Andreas Berglund

Country Manager, Sweden

Andreas Berglund

+46 70 625 7703

andreas.berglund@recion.com

Talous

Linda Häihänen

+358 50 560 7878

linda.haihanen@recion.com

Laatu

Minna Törrönen

+358 500 674 799

minna.torronen@recion.com